wtorek, 26 marca 2013 13:16

(gitara akustyczna)

Cena: 30 PLN

Ilość dostępnych sztuk: 3

Struny firmy Martin&Co. to zawsze gwarancja czystości i jasności brzmienia. To również jakość używanych materiałów i opracowywana przez lata technologia.

Znakomite struny do codziennej gry, zapewniające precyzję brzmienia połączoną z trwałością i żywotnością.

Cechy produktu:

• Grubość poszczególnych strun:
    E1-.012, H2-.016, G3-.025, D4-.032, A5-.042, E6-.054

Struny ErnieBall EB2215

(gitara elektryczna)

Ilość dostępnych sztuk: 1

Struny do gitary elektrycznej legendarnej firmy Ernie Ball składające się z rdzenia ze stali ocynkowanej oplecionego owijką ze stopu niklowo-stalowego.

Dają wspaniały, zrównoważony i selektywny dźwięk.

Cechy produktu:

• Grubość poszczególnych strun:
    E1-.010, H2-.013, G3-.017, D4-.030, A5-.042, E6-.052
  • Oplot ze stali niklowanej
  • Czyste i selektywne górne dźwięki; miękkie, aksamitne dźwięki basowe
  • Zrównoważone brzmienie
  • Doskonałe zarówno do gitar rytmicznych jak i do wiodących

Kostka gitarowa Brain

Cena: 2 PLN

Ilość dostępnych sztuk: 10

Kostka do gitary zapewniająca wygodę i precyzję grania.

Cechy produktu:

• grubość plektronu: 0,53mm (zielona) lub 0,60mm (fioletowa)
  • antypoślizgowa perforacja

Kabel instrumentalny

Cena: 30 PLN

Ilość dostępnych sztuk: 1

Profesjonalny kabel instrumentalny typu JACK-JACK, przeznaczony przede wszystkim do gitar elektrycznych, elektroakustycznych oraz basowych.

• Kabel instrumentalny
  • Długość: 3 metry
  • Typ złącz: Jack (1/4") - Jack (1/4")
  • Adam Hall KI3LLS

Stojak Gitarowy RockStand

(gitara klasyczna i akustyczna)

Ilość dostępnych sztuk: 1

Lekki i poręczny statyw do gitary elektrycznej renomowanej firmy Warwick z opatentowanej serii RockStand®.

Cechy produktu:

• Stojak do gitary elektrycznej w kształcie litery "A"
  • Pokrycie z gumopodobnego materiału zapobiegającemu ślizganiu się instrumentu
  • Unikalna konstrukcja serii RockStand®
  • Kolor: czarny

Stojak Gitarowy RockStand

(gitara elektryczna)

Cechy produktu:

• Stojak do gitary elektrycznej w kształcie litery "A"
  • Pokrycie z gumopodobnego materiału zapobiegającemu ślizganiu się instrumentu
  • Unikalna konstrukcja serii RockStand®
  • Kolor: czarny

Szkółka gitarowa

Cena: 25 PLN

Ilość dostępnych sztuk: 0

51 ćwiczeń oraz 3 utwory. Początkujacy gitarzyści w sposób bardzo przystępny poznają nuty, dwudźwięki oraz podstawowe akordy i bicia gitarowe.

Szkółka gitarowa, Autor Arkadiusz Wiech. Format: A4 Oprawa: miękka

Dziecięce gitarzenia

Cena: 20 PLN

Ilość dostępnych sztuk: 15

18 popularnych melodii w bardzo łatwym układzie na gitarę. Idealne dla najmłodszych ćwiczenia do gry z nut.

Arkadiusz Wiech ISBN: 83-908894-2-0 40 stron, format A5, miękka oprawa.