Rok 2017 PDF Drukuj Poleć znajomemu

» Koncert Wigilijny 2017
W dniu 22 grudnia 2017 odbył się uroczysty Koncert Wigilijny. Gratulujemy wszystkim wykonawcom i serdecznie dziękujemy za tak dużą frekwencję publiczności. Zdjęcia z koncertu możecie zobaczyć tutaj

Filmy pianiści/keyboardziści:
1. Can't help falling in love - Jacek Mazur
2. Przybieżeli do Betlejem - Natalia Sobczak
3. Kołysanka - Mateusz Ciszewski
4. Hallelujah - Gracjan Skrzypiński
5. Kiss the rain - Krzysztof Szynkiewicz
6. O gwiazdo betlejemska - Tomasz Kordowski

Filmy zespoły:
1. Merry Christmas everyone
2. W grudniowe noce
3. Mario czy Ty wiesz
4. Miłość rośnie wokół nas
5. Królowie świata
Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Szlachcie za przepiękne zdjęcia, Piotrowi Świtkowskiemu oraz Kornelowi Śpiewak za wspaniałe ujęcia video.

» Uroczyste Zakończenie Roku Artystycznego
W dniu 22.06.2017 odbył się uroczysty koncert z okazji Zakończenia Roku Artystycznego 2016/2017 podczas którego zaprezentowali się nasi uczniowie w zespołach muzycznych. Poniżej prezentujemy filmy oraz zdjęcia z koncertu.

Filmy:
1. Zabiorę nas (z rep. Cleo)
2. Powietrze (z rep. Natalii Szroeder)
3. Love my Life (z rep. Robbiego Williamsa)
4. Love life (z rep. Johna Mamann ft. Kika)
5. Wkręceni (z rep. Igora Herbut)
6. Wakacje (sł. Tomasz Śpiewak, muz. Alvaro Soler)
7. Sofia (z rep. Alvaro Solera)

Galerie zdjęć z wydarzenia możesz zobaczyć tutaj: galeria 1, galeria 2

Serdecznie dziękujemy osobom zaangażowanym w uwiecznienie koncertu: Dorota i Tomasz Dobrowolscy - foto, Agnieszka i Kornel Śpiewak, Adam Zieliński - Video, Tomasz Śpiewak - cyfrowe nagranie audio-live.

» Prezentacje indywidualne
W dniu 25 marca 2017 odbyły się Prezentacje Indywidualne naszych uczniów. Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom. Zdjęcia z prezentacji można zobaczyć tutaj.