Podróż przez oddech, ciało i głos do świata relaksu i dobrej zabawy. PDF Drukuj Poleć znajomemu

To już druga edycja

Spotkanie z ciałem, oddechem, głosem i dobrą zabawą. Te wszystkie elementy składają się na udaną i lekką komunikację. Jak się okazuje publiczne wystąpienia czy praca z głosem wiąże się często z tremą.

Czy coś można z tym zrobić? Czy osoby introwertyczne i bardzo nieśmiałe i zamknięte w sobie mogą jakoś to zmienić? Odpowiedź brzmi TAK. To jest proces. Umiejętne poprowadzenie i uwolnienie nagromadzonych przez lata emocji może zdziałać cuda.

Z kolei osoby, które są wulkanem energii i komunikacja jest dla nich czymś naturalnym, a do tego mają olbrzymie pragnienie popracowania nad jakością swojego głosu, chcą zdobyć umiejętność prawidłowego oddychania całą jamą brzuszną... to czy na tym spotkaniu znajdą coś dla siebie? Odpowiedź brzmi TAK.

Każdy z nas jest inny i niepowtarzalny i ma inne lęki i ograniczenia. Każdy też ma swoje marzenia, związane choćby z umiejętnością śpiewania czy pracy z głosem. I te spotkanie jest tak przygotowane aby każdy znalazł coś dla siebie. Nauka prawidłowego oddychania to jeden z kluczowych elementów. W programie wiele ćwiczeń typowo oddechowych.

Natomiast, jeśli masz zastałe ciało a Twoja kondycja nie jest zbyt dobra, nie czujesz się sam z sobą najlepiej to czy też znajdziesz coś dla siebie? Odpowiedź brzmi: no jasne, że TAK

Na spotkaniu poznasz proste i delikatne pozycje JOGI, która dadzą Ci uczucie relaksu, odprężenia, rozciągnięcia a co najważniejsze, zaczniesz czuć swoje ciało - nie ma lepszej metody poznania swojego ciała. Czekamy na Ciebie. Przyjdź i zdobądź odpowiednie umiejętności.

Czyż to nie brzmi wspaniale? Stać się świadomym swojego ciała to niezwykle ważny element. Tym razem włączając jogę do naszej "muzycznej podróży", skoncentrujemy się na otwieraniu serca. Wykorzystamy asany (pozycje) uwalniające napięcia nagromadzone w górnej części ciała - pozwoli to na swobodny przepływ oddechu, energii i głosu. Spróbujemy również kilku technik pranayamy (prana - energia życiowa - oddech, ayama - rozszerzenie, kontrola), stosowanych w praktykach jogicznych od tysiącleci, które zaprowadzą nas na ścieżkę medytacji, relaksu i oczyszczą z "toksyn" emocjonalnych.

Pozycja ciała ma ogromny wpływ na nasze emocje i samopoczucie - i na odwrót. Ma to nie tylko związek z teorią czakr i przepływu energii w ciele, ma również anatomiczne uzasadnienie. Joga dąży do zbalansowania tej energii, zjednoczenia ciała, duszy i umysłu. Na naszym spotkaniu, łącząc łagodny ruch z oddechem w krótkich sekwencjach, będziemy odnajdywać przestrzeń dla harmonii, głosu i serca. Jeśli te tematy poruszają Twoje serce i chcesz coś w tych dziedzinach zrobić dla siebie to nie może cię zabraknąć. Jeśli otworzysz się na to z ufnością otrzymasz dużo więcej niż myślisz.

Jeśli od dziecka kochasz śpiewać, lubisz słuchać muzyki, pracujesz głosem, uprawiasz jakiś sport lub właśnie odwrotnie nic nie robisz ze swoim ciałem, interesuje cię joga, kochasz ludzi, chcesz otworzyć się na komunikację i uwolnić emocje to to spotkanie jest dla Ciebie.

Ten czas ma być nie tylko zdobywaniem nowej wiedzy, czy formą relaksu i odkryciem swojego ciała i głosu na nowo, ale co najważniejsze odskocznią od codziennych obowiązków i spotkaniem w przyjaznym gronie. Może uważasz, że się do tego nie nadajesz, że nie masz głosu, że słoń Ci nadepnął na ucho, może pojawia się myśl, że aby śpiewać prawidłowo (szczególnie publicznie) trzeba mieć wyszkolony głos? Może też nie lubisz siebie słuchać i nie lubisz swojego głosu? Może ktoś kiedyś Cię w tym temacie wyśmiał, lub powiedział coś bardzo przykrego? Tym bardziej przyjdź i dobrze się z nami baw i rozwijaj.

Miejsce: Szkoła Artystyczna Singerton
Adres: ul. Rydla 93 (niebieskie strzałki SINGERTON)
Termin: ...(nowy termin spotkania podamy po uspokojeniu się sytuacji epidemicznej)... godz. 16.00 – 19:30 z jedną krótką przerwą
Minimalna ilość uczestników: 6 osób.
Grupa max. do kilkunastu osób.

... nowy termin zapisów podamy po uspokojeniu się sytuacji epidemicznej w naszym kraju ...
na email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub SMS: 501 207 467

Inwestycja:
Przy zapisie do ...: 88zł
Po ...: 100zł
Dla osób, które regularnie uczęszczają na zajęcia 20zł rabatu.
Dla uczestniczek pierwszej edycji rabat 30zł
Uwaga! Rabaty nie łączą się.

Informacje o prowadzących:

Agnieszka Śpiewak
Kocham się uczyć i rozwijać i pokonywać swoje ograniczenia zarówno w obszarze głosu, ciała i umysłu. Jestem nauczycielem, muzykiem, psychologiem z zamiłowania, oddanym przyjaciel dzieci, dietetykiem i astrologiem. Praca z oddechem i głosem to moja wielka pasja. Uwielbiam patrzeć, gdy osoby pracujące nad swoją emisją głosu robią niesamowite postępy. Branie udziału w tym procesie to niezwykle inspirujące i satysfakcjonujące.

Więcej informacji o mnie na stronie: superduet.pl lub stronę szkoły: szkola.singerton.pl wchodząc na zakładkę o nas.

Anna Brzezińska
Cały czas rozwijam się w ruchu, szukam nowych i ciekawych dróg. Jestem trenerką i nauczycielką jogi lubiącą wyzwania, ruch to moja medytacja. W mojej pracy najwięcej inspiracji dostarcza mi własna praktyka, ale dużo uczę się również od moich Podopiecznych - każdy z nas jest inny i potrzebuje innego treningu, aby dotrzeć do określonego celu. W moim warsztacie najbardziej cenię szkolenia Strongfirst, powerliftingowe, z analizy funkcjonalnej i nauczycielskie z jogi, a także pojedyncze warsztaty u nauczycieli, akrobatów i sportowców, których cenię i podziwiam. Moje podejście do ruchu mogę określić, jako siłowe - w sile widzę największy potencjał do rozwijania innych cech motorycznych, a także delikatności ruchu.

Zapraszam na profil Ani: https://www.facebook.com/AnnaBrzezinskaTrener/

Co zabrać ze sobą:
- uśmiech i dobry nastrój
- butelkę wody
- wygodny strój
- matę do jogi lub karimatę lub kocyk (dodatkowo poduszkę)

Jeśli z różnych powodów ta kwota inwestycji jest dla Ciebie za wysoka a bardzo Ci zależy by być, skontaktuj się ze mną (odrzuć nieśmiałość i zakłopotanie).

WAŻNE INFORMACJE
Organizator zachowuje prawo do odwołania warsztatu w szczególności, gdy na warsztat nie zbierze się, co najmniej 6 uczestników.
Poprawiony: piątek, 13 marca 2020 21:15