Nauka śpiewu, emisja głosu PDF Drukuj Poleć znajomemu

Zajęcia z emisji głosu: „Odblokuj, pokochaj i rozwijaj swój głos”. W tym roku kierujemy zajęcia do dzieci młodzieży jak również dorosłych – indywidualne, grupowe oraz on-line. Na zajęciach skupiamy się na rozwoju umiejętności oddechowych, odblokowaniu przeróżnych blokad psychicznych, rozwoju umiejętności wokalnych oraz sprawności technicznej. Uczniowie pozyskują również specjalistyczną wiedzę z zakresu emisji głosu.

pełna informacja na temat zajęć tutaj →

Poniżej znajdują się profile osób, które uczęszczają lub uczęszczały do nas na zajęcia. Możesz posłuchać jak śpiewaja (śpiewały) w trakcie swojej ścieżki edukacyjnej. Jest to najlepszy obraz naszej pracy.

Zobacz jak śpiewają nasi uczniowie →

Zobacz występy w zespołach →

Grupa wokalna →

Cennik zajęć →

Zadzwoń i spytaj o zajęcia →

Zapisz się już dziś przez internet →

kliknij w zdjęcie aby posłuchać jak śpiewa...

Aktualnie uczący się uczniowie:

Archiwum (byli uczniowie):

Weronika Motyl

"Przez Muzykę do Świata Wartości"

Poprawiony: poniedziałek, 04 grudnia 2023 16:36

Galeria video (emisja głosu) PDF Drukuj Poleć znajomemu

Nagrane teledyski

Nagrania ze studia

Poprawiony: poniedziałek, 04 grudnia 2023 16:57

Cennik zajęć - nauka śpiewu, emisja głosu

Pakiet A

1 x 45 minut tygodniowo
(lekcje 45 minutowe)

MD | PR | MP3
Pakiet B

1 x 90 minut tygodniowo
(lekcje 90 minutowe)

MD | PR | MP3 | MP4 | RE
Pakiet C

1 x 90 minut tygodniowo
(lekcje 90 minutowe)

MD | PR | MP3+ | MP4+ | RE | CLIP

Istnieje możliwość uczestnictwa mamy, taty, brata, siostry lub kolegi/koleżanki w zajęciach jako uczestnika. Opłata za każdą dodatkową osobę na zajęciach wynosi 50 zł (oferta nie dotyczy zajęć grupowych).

MD - dostęp do bogatej bazy materiałów dydaktycznych, podkładów muzycznych na stronie szkoły
PR - prowadzenie indywidualnego profilu na stronie szkoły
MP3 - nagranie piosenek ćwiczonych podczas zajęć w formacie audio MP3 - max 4 razy w roku (po 2 nagrania na semestr)
MP3+ - nagranie każdej ćwiczonej piosenki w formacie audio MP3 (utwór ćwiczony min. 4 zajęcia)
MP4 - profesjonalne nagranie video ze studia 2 razy w roku (po 1 nagraniu na semestr)
MP4+ - profesjonalne nagranie video ze studia 4 razy w roku (po 2 nagrania na semestr)
RE - w trakcie zajęć wprowadzane są elementy relaksacji
CLIP - na podsumowanie zajęć nagranie teledysku w plenerze (do wspólnie wybranego utworu) - nagranie z 2 kamer FHD + dron (jeśli wymaga tego scenariusz)

Dla wszystkich uczestników zajęć organizowane są koncerty 2 razy w roku (o ile pozwala na to sytuacja pandemiczna). Koncerty odbywają się w Klubie Osiedlowym Dąb przy ul. Rydla 93: - w grudniu – koncert świąteczny, - w czerwcu – koncert na zakończenie roku artystycznego.

Organizator zajęć informuje, iż nie dokonuje zmian cennika w trakcie trwania roku szkolnego. Cena jest wiążąca przez cały rok szkolny.

Studio nagrań - cennik usług

Nagranie utworu
(sesja indywidualna)

za godzinę