Oferta zajęć PDF Drukuj Poleć znajomemu
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na następujące zajęcia:

Uczymy zarówno osoby, które po raz pierwszy mają styczność z instrumentem i dopiero rozpoczynają naukę, jak również osoby, które chcą doskonalić swój warsztat muzyczny. Solidne przygotowanie muzyczne oraz pedagogiczne jakie otrzymaliśmy od najlepszych polskich pedagogów, muzyków i kompozytorów sprawi, że Twoja nauka będzie kierowana we właściwy sposób maksymalizując efekty w możliwie krótkim czasie. Nasze doświadczenie i kompetencję potwierdza kilkuset uczniów, którzy ukończyli naukę w naszej placówce w ostatnich latach. Wielu z nich obecnie gra lub śpiewa w zespołach muzycznych, lub nadal kontynuuje naukę w wyższych placówkach muzycznych.

Uczymy w sposób bardzo przejrzysty i łatwy do zrozumienia. Wszystko zależy od chęci ucznia i jego zaangażowania. W naszej placówce jako nieliczni w Polsce, propagujemy grę zespołową i łączymy uczniów w 5-10 osobowe grupy muzyczne, które następnie przygotowują wybrany utwór i prezentują go podczas koncertów. W serwisie YouTube zamieszczonych jest wiele filmów, które w tej chwili stały się swoistym archiwum dokumentującym naszą pracę i osiągnięcia naszych wychowanków.

Zajęcia w naszej szkole mają charakter zajęć grupowych oraz indywidualnych (w zależności od typu zajęć).
Poprawiony: środa, 27 stycznia 2021 16:20