O nas PDF Drukuj Poleć znajomemuNazywam się Tomasz Śpiewak.
Jestem właścicielem firmy SINGERTON.
W kierowaniu firmą wzoruje się mottem:

"Ci, którzy lubią to, co robią, robią to najlepiej."

W mojej szkole przekreślamy wzory większości Prywatnych Szkół Artystycznych, w których nauczanie to rutyna. Wiem, że nie musi i nie może tak być. Wiem też, że najważniejsze dla dziecka jest uśmiech i radość w poznawaniu świata, a nie przymus rodziców. Zobacz listy gratulacyjne.

Tomasz Śpiewak (mgr) - nauczyciel, aranżer, producent, reżyser dźwięku, multiinstrumentalista, przedsiębiorca.

Biografia: ur. dnia 19 listopada 1978 roku w Szczecinie. Z muzyką związany od dzieciństwa. Już jako dziecko uczęszczał na prywatne lekcje nauki gry. Potem kształcił się w dwóch kierunkach: informatyka oraz edukacja muzyczna. W roku 1998 został słuchaczem Katedry Edukacji Artystycznej na kierunku Wychowanie muzyczne w zakresie sztuki muzycznej. Wiedzę oraz umiejętności kompozytorskie pozyskał od wybitnych nauczycieli m.in.: prof. Bohdana Boguszewskiego, prof. Marka Jasińskiego, mgr Artura Cieślaka czy dr Mikołaja Szczęsnego. W 2001 roku rozpoczął pracę jako nauczyciel muzyki w szkole podstawowej. W tym samym roku otworzył Prywatną Szkołę Muzyczną i rozpoczął edukację dzieci i młodzieży w zakresie nauki gry na instrumentach muzycznych oraz emisji głosu. Biegle gra na instrumentach: fortepian, keyboard, gitara elektryczna, gitara klasyczna, gitara basowa, perkusja. W roku 2003 ukończył studia wyższe na w/w kierunku i uzyskał tytuł magistra. W tym samym roku rozszerzył prowadzoną przez siebie działalność o studio nagrań oraz tworzenie stron internetowych. Prowadzone przez niego studio nagrań umożliwia zapis 32 ścieżek jednocześnie z wykorzystaniem technologii cyfrowej. W studio powstają reklamy, dubbingi do filmów, tłumaczenia, audiobooki, nagrania polityków oraz nagrania solistów i zespołów muzycznych. W 2008 roku odszedł z pracy w szkole podstawowej by móc w większym stopniu poświęcić się swojej pasji.

Dorobek zawodowy:
W latach 1998 – 2003 śpiewał w grupie tenorów w chórze uniwersyteckim pod kierunkiem Eugeniusza Kusa, z którym koncertował w Polsce, w Niemczech oraz we Włoszech.

W latach 2001 – 2013 prowadził dziecięcy zespół wokalny GAMA, który ma na swoim koncie liczne nagrody. Zespół występował u boku takich gwiazd jak: Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Olga Bończyk, Małgorzata Kożuchowska, Tadeusz Wasilewski. Z tym ostatnim zespół nagrał płytę. Grupa GAMA ma na swoim koncie wydanie pięciu (5) płyt z piosenkami dziecięcymi. Na płytach znajdują się również utwory autorskie napisane specjalnie dla zespołu GAMA przez Tomasza Śpiewak. Tomik jego utworów jest finalizowany i będzie dostępny w sprzedaży w niedalekiej przyszłości.

Oprócz zespołu GAMA prowadził również zespoły wokalne takie jak: Akolada, Szyk, Krzyk oraz instrumentalne: Alfa.

Od roku 2001 szkoli dzieci i młodzież w zakresie nauki gry na instrumentach muzycznych oraz emisji głosu. Zaczynał od kilku uczniów, dziś to prężnie działająca placówka, do której uczęszcza ponad 50 słuchaczy w wieku 6 – 70 lat.

Od roku 2001 jest liderem zespołu muzycznego. Ma na swoim koncie przegranych ponad 3000 godzin na scenie prowadząc najróżniejsze imprezy. W 2010 roku wraz z małżonką Agnieszką Śpiewak prowadził prestiżową imprezę 10 lecia międzynarodowej firmy Vision International People Group w Polsce, która odbyła się w Warszawie 6 listopada. W 2011 roku wraz z małżonką reprezentował Polskę na ogólnoświatowym zlocie młodych artystów w Moskwie na stadionie olimpijskim.

Działalność w zakresie tworzenia i produkcji aranżacji muzycznych rozpoczął w 2002 roku. Ma na swoim koncie wykonanie ponad 1000 podkładów muzycznych do utworów znanych z radia i telewizji.

Szkolił się u czołowych postaci z branży biznesu m.in. u: Blaira Singera, Harva Ekera, Toma Schreitera, Tonyego Robbinsa a także u Don Failla.

Brał udział w takich projektach jak: Przeczytaj lekturę, wciągnij się w kulturę gdzie współpracował z aktorami teatrów woj. zachodniopomorskiego (2014r.), Festiwal czytania realizowany przez Książnicę Pomorską przy udziale Krystyny Czubównej (2015r.).

Od roku 2001 przy współpracy Fundacji Kultury i Sportu Prawobrzeże współorganizuje festiwal piosenki dziecięcej i młodzieżowej Na dobre i na złe, który odbywa się w Szczecinie co roku w październiku.

Osobiście prowadzi studio nagrań oraz szkołę muzyczną.


Pracownicy, nauczyciele i osoby z nami współpracujące

mgr Agnieszka Śpiewak
ur. w 1981 roku. Od najmłodszych lat zafascynowana muzyką. Szkoliła się wokalnie i instrumentalnie u wielu znanych instruktorów. W naszej szkole uczy śpiewu oraz gry na gitarze choć wielu uważa, że dodatkowo jest psychologiem i prawdziwym motywatorem. Zawsze ma wielkie i otwarte serce dla dzieci. Więcej już wkrótce...
 
mgr inż. Adam Zieliński
Nauczyciel informatyki, elektroniki, korepetycji z matematyki. Pracownik dydaktyczno-naukowy ZUT.


Poprawiony: piątek, 19 października 2018 21:27
 

Najnowsze video

Zombie

Zuzia Dygas

Ojciec chrzestny

Alicja Rennert

Hurt

Zosia Paczkowska

Always remember as this way

Gosia Szymełyniec

Kiedy tylko spojrzę

Zosia Paczkowska

Can you feel the love tonight

Radosław Herdzik
Tomasz Śpiewak

Shallow

Gosia Szymełyniec
Tomasz Śpiewak

Danny boy

Zosia Paczkowska

Kolorowy wiatr

Lena Sikora

Wrzuć na luz

Ania Szejba

A Thousand Years

Zuzia Dygas

Złota Jerozolima

zespół

Znak pokoju

zespół

Przekażmy sobie znak pokoju

zespół

Świat marzeń

zespół

Wigilia opłatkiem pachnąca

zespół

Więcej filmów? Kliknij tutaj