O nas PDF Drukuj Poleć znajomemu

Nazywam się Tomasz Śpiewak.
Jestem właścicielem firmy SINGERTON.
W kierowaniu firmą wzoruje się mottem:

"Ci, którzy lubią to, co robią, robią to najlepiej."

W mojej szkole przekreślamy wzory większości Prywatnych Szkół Artystycznych, w których nauczanie to rutyna. Wiem, że nie musi i nie może tak być. Wiem też, że najważniejsze dla dziecka jest uśmiech i radość w poznawaniu świata, a nie przymus rodziców. Zobacz listy gratulacyjne.

Tomasz Śpiewak (mgr) - nauczyciel, aranżer, producent, reżyser dźwięku, multiinstrumentalista, przedsiębiorca.

Biografia: ur. dnia 19 listopada 1978 roku w Szczecinie. Z muzyką związany od dzieciństwa. Już jako dziecko uczęszczał na prywatne lekcje nauki gry. Potem kształcił się w dwóch kierunkach: informatyka oraz edukacja muzyczna. W roku 1998 został słuchaczem Katedry Edukacji Artystycznej na kierunku Wychowanie muzyczne w zakresie sztuki muzycznej. Wiedzę oraz umiejętności kompozytorskie pozyskał od wybitnych nauczycieli m.in.: prof. Bohdana Boguszewskiego, prof. Marka Jasińskiego, mgr Artura Cieślaka czy dr Mikołaja Szczęsnego. W 2001 roku rozpoczął pracę jako nauczyciel muzyki w szkole podstawowej. W tym samym roku otworzył Prywatną Szkołę Muzyczną i rozpoczął edukację dzieci i młodzieży w zakresie nauki gry na instrumentach muzycznych oraz emisji głosu. Biegle gra na instrumentach: fortepian, keyboard, gitara elektryczna, gitara klasyczna, gitara basowa, perkusja. W roku 2003 ukończył studia wyższe na w/w kierunku i uzyskał tytuł magistra. W tym samym roku rozszerzył prowadzoną przez siebie działalność o studio nagrań oraz tworzenie stron internetowych. Prowadzone przez niego studio nagrań umożliwia zapis 32 ścieżek jednocześnie z wykorzystaniem technologii cyfrowej. W studio powstają reklamy, dubbingi do filmów, tłumaczenia, audiobooki, nagrania polityków oraz nagrania solistów i zespołów muzycznych. W 2008 roku odszedł z pracy w szkole podstawowej by móc w większym stopniu poświęcić się swojej pasji.

Dorobek zawodowy:
W latach 1998 – 2003 śpiewał w grupie tenorów w chórze uniwersyteckim pod kierunkiem Eugeniusza Kusa, z którym koncertował w Polsce, w Niemczech oraz we Włoszech.

W latach 2001 – 2013 prowadził dziecięcy zespół wokalny GAMA, który ma na swoim koncie liczne nagrody. Zespół występował u boku takich gwiazd jak: Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Olga Bończyk, Małgorzata Kożuchowska, Tadeusz Wasilewski. Z tym ostatnim zespół nagrał płytę. Grupa GAMA ma na swoim koncie wydanie pięciu (5) płyt z piosenkami dziecięcymi. Na płytach znajdują się również utwory autorskie napisane specjalnie dla zespołu GAMA przez Tomasza Śpiewak. Tomik jego utworów jest finalizowany i będzie dostępny w sprzedaży w niedalekiej przyszłości.

Oprócz zespołu GAMA prowadził również zespoły wokalne takie jak: Akolada, Szyk, Krzyk oraz instrumentalne: Alfa.

Od roku 2001 szkoli dzieci i młodzież w zakresie nauki gry na instrumentach muzycznych oraz emisji głosu. Zaczynał od kilku uczniów, dziś to prężnie działająca placówka, do której uczęszcza ponad 50 słuchaczy w wieku 6 – 70 lat.

Od roku 2001 jest liderem zespołu muzycznego. Ma na swoim koncie przegranych ponad 3000 godzin na scenie prowadząc najróżniejsze imprezy. W 2010 roku wraz z małżonką Agnieszką Śpiewak prowadził prestiżową imprezę 10 lecia międzynarodowej firmy Vision International People Group w Polsce, która odbyła się w Warszawie 6 listopada. W 2011 roku wraz z małżonką reprezentował Polskę na ogólnoświatowym zlocie młodych artystów w Moskwie na stadionie olimpijskim.

Działalność w zakresie tworzenia i produkcji aranżacji muzycznych rozpoczął w 2002 roku. Ma na swoim koncie wykonanie ponad 1000 podkładów muzycznych do utworów znanych z radia i telewizji.

Szkolił się u czołowych postaci z branży biznesu m.in. u: Blaira Singera, Harva Ekera, Toma Schreitera, Tonyego Robbinsa a także u Don Failla.

Brał udział w takich projektach jak: Przeczytaj lekturę, wciągnij się w kulturę gdzie współpracował z aktorami teatrów woj. zachodniopomorskiego (2014r.), Festiwal czytania realizowany przez Książnicę Pomorską przy udziale Krystyny Czubównej (2015r.).

Od roku 2001 przy współpracy Fundacji Kultury i Sportu Prawobrzeże współorganizuje festiwal piosenki dziecięcej i młodzieżowej Na dobre i na złe, który odbywa się w Szczecinie co roku w październiku.

Osobiście prowadzi studio nagrań oraz szkołę muzyczną.

Pracownicy, nauczyciele i osoby z nami współpracujące

mgr Agnieszka Śpiewak
ur. w 1981 roku. Od najmłodszych lat zafascynowana muzyką. Szkoliła się wokalnie i instrumentalnie u wielu znanych instruktorów. W naszej szkole uczy śpiewu oraz gry na gitarze choć wielu uważa, że dodatkowo jest psychologiem i prawdziwym motywatorem. Zawsze ma wielkie i otwarte serce dla dzieci. Więcej już wkrótce...

mgr inż. Adam Zieliński
Nauczyciel informatyki, elektroniki, korepetycji z matematyki. Pracownik dydaktyczno-naukowy ZUT.

Poprawiony: piątek, 19 października 2018 21:27

Najnowsze video

Zombie

Zuzia Dygas